بهترین ساج نان پزی خانگی از کجا بخرم ؟ ۹ ساج نان پزی برتر

ساج | ساج نان | ساج چدنی | پخت نان در خانه
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

فهرست مطالب

نان ساج نوعی نان پهن و نازک است که بر روی یک صفحه چدن دایره ای گود به نام ساج پخته می شود.
ساج نان پزی چدنی با بدنه استیل برای پخت نان محلی کاربرد دارد و در پنج سایز،۴۰،۳۰ ۵۰و ۶۰ و۷۰ سانتیمتر به صورت استاندارد طراحی و تولید می گردد.ساج را روی آتش هیزم یا اجاق گاز یا پلو پز گازی قرار داده و پس از گرم شدن روی آن خمیر وردنه شده قرار می دهند و نان لواش یا نان محلی می پزند.

ساج وسیله دایره ای شکلی به قطر ۳۰ سانتی متر از جنس گالوانیزه براق است که مقداری گودی دارد.برای این کار طرف گود ساج را روی سه لنگه ای که روی آتش گذاشته شده قرار می دهند و پس از داغ شدن ساج ، چونه های خمیر را که قبلا آماده شده با وردنه روی تخته مخصوص خمیر گیری به شکل دایره در آورده و آن را روی ساج می گذارند و پس از مدتی نان گرد لواش را برمی گردانند تا روی دیگر آن نیز بپزد.

این محصول قابل استفاده برای پخت غذا در مسافرتها نیز میباشد.

ساج سفری مدل DF020

ساج نان پزی
خرید ساج نان پزی آهنی

لذت آشپزی در طبیعت با وسایل سنتی و به دور بودن از زندگی ماشینی امروزی، نیاز بسیاری از انسان‌هاست .شاید بارها برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در طبیعت آشپزی کنید؛

ساج قطر ۴۲ سانتی‌متری با جنس گرانیت با ورق ۲ میلی‌متر فولادی گرانیتی از نوع نچسب مناسب برای آشپزی راحت در طبیعت با مقاومت بالا در برابر حرارت بوده و به خاطر ضخامت ۲ میلی‌متر باعث عدم سوختن غذا می‌شود.

شست‌و‌شوی بسیار راحت و کیف حمل مجهز به جیب برای قراردادن پایه‌ها و قاشق‌چوبی از امکانات ساج گرانیتی است .

توصیه می‌شود برای بهره‌گیری بیشتر و بهتر از ساج گرانیتی از قاشق چوبی برای پخت و پز استفاده شود. این محصول دارای ۳ عدد پایه با قابلیت جدا شدن است که همین مورد باعث می‌شود فضای کمتری را در هنگام بسته‌شدن اشغال کند. این محصول به همراه یک کیف عرضه می‌شود که به راحتی ساج و پایه‌ها را می‌توانید در آن قرار داده و حمل کنید.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا