معرفی کتاب وکیل خودت باش

خرید اینترنتی کتاب وکیل خودت باش
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

روزی روزگاری می توانستید از طریق كشتی به مقصد Halifax یا اسكله مهم دیگری به مقصد کانادا مهاجرت كنید. گروهی از افسران مهاجرت، شما را در اسکله استقبال می کردند و با شما مصاحبه ای بدون هیچ پیچیدگی ای انجام می دادند تا ببینند آیا می توانند به شما اجازه دهند که وارد خاک کانادا شوید یا خیر. بدترین چیزی که معمولاً با آن روبرو بودید، چند روز در قرنطینه با امکانات خوب کانادا بود.

خرید اینترنتی کتاب وکیل خودت باش
کتاب وکیل خودت باش

آن روزهای خوب تمام شده است؛ قوانین فعلی کانادا مهاجرت را بیش از پیش سخت و پیچیده کرده است که حتی برخی از متخصصان و مشاوران حوزه مهاجرت، آن ها را به درستی نمی دانند و یا اگر هم میدانند متقاضیان را با هزینه های خیلی گزاف مواجه خواهند کرد. امروزه، باید با مواردی از قبیل عدم پذیرش، دستورات عزل، بازداشت به دلیل امور مهاجرتی، رد شدن پرونده های مهاجرتی و موارد دیگر روبرو شویم.

سرپرست نویسندگان رضا درویشی نیا اظهار دارد: “مشاوره در خصوص مهاجرت به کانادا فعالیت روزمره من است. من با متقاضیان بسیاری از چندین کشور همکاری دارم. من مشكلاتي را مي بينم كه هر روز با آن دست و پنجه نرم می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتم که این کتاب را منتشر کنم تا به همه کمک کنم درک بهتری از روند مهاجرت داشته باشند و نیز سعی شده است تا از تجربیات افرادی که پرونده های موفقی در طول این مدت داشته اند را در این کتاب گنجانده تا تمامی موانع بر سر راه مهاجرت به کانادا ریشه یابی شود تا متقاضیان شانس ویزای خود را به طرز چشم گیری افزایش داده و به طبع آن از پرداخت هزینه های بسیار زیاد و هنگفت به کسانی که امروزه تجربه عملی از روند مهاجرت ندارند و با مشاوره های پوچ و بی اساس متقاضیان زیادی را گمراه می کنند جلوگیری شود.”

کتاب وکیل خودت باش منبعی بسیار ارزنده، مکمل و بسیار جامع برای برنامه های مهاجرت به کانادا، برای ایرانیان و فارسی زبانان سراسر دنیا می باشد که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند. در این کتاب تمام تلاش بر این شده که تا حد ممکن مطالب با دقت فراوان و حساسیت بیش از حد بیان شود تا بهترین تصمیم مهاجرتی خود را اتخاذ کنید.

کتاب «وکیل خودت باش» به تالیف رضا درویشی نیا، سمیرا برزکار، زهرا نیک اندیش راوی و مریم کمیجانی در ۳۲۵ صفحه به شمارگان هزار نسخه و به قیمت ۶۵هزار تومان از سوی نشر زرین اندیشمند روانه بازار نشر شده است.

پربازدید ترین مطالب

دکمه بازگشت به بالا